Wsparcie z trybun poniosło ich do finału

Sport

– W grupie zajęliśmy pierwsze miejsce wygrywając z Bronią 2:0, Młodzikiem 3:0 i remisując z Jastrzębiem Głowaczów 1:1. W półfinale zagraliśmy z pierwszym zespołem Młodzika, gdzie zdecydowanie zwyciężyliśmy 3:1. W wielkim finale przyszło nam zmierzyć się z Koroną Beskid – relacjonował dyrektor Juventy Dominik Zuba.

Mecz zakończył się remisem 1:1. O wyłonieniu zwycięscy zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali rywale, wygrywając 2:0. Indywidualną nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju zdobył Bartosz Majewski. – Podczas turnieju chłopcy prezentowali się bardzo dobrze pokazując swoje umiejętności. Turniej pokazał, że w zawodnikach drzemie duży potencjał oraz że wszyscy rozwijają się na dobrym poziomie, a przede wszystkim robią postępy. Praca na treningach przynosi zamierzone efekty. Warto podkreślić o dużym zaangażowaniu i sportowej postawie naszych kibiców składających się głównie z rodziców naszych zawodników. Głośny doping niewątpliwie wspierał naszą drużynę w walce na boisku – zaznaczył D. Zuba.

Czy wiesz, że…
Starachowiczanie w turnieju w Radomiu, pod wodzą trenera Michała Jagieły wystąpili składzie: Bartosz Majewski, Alan Dziarmaga, Paweł Mikos, Patryk Zieja, Kacper Góźdź, Jan Piekarski, Jan Sendecki, Maciej Janiec, Simone Cubi, Aleksander Kopacz, Dawid Poński, Maciej Nowak.

 

Dodaj komentarz