Wsparcie z trybun poniosło ich do finału

Sport

– W grupie zajęliśmy pierwsze miejsce wygrywając z Bronią 2:0, Młodzikiem 3:0 i remisując z Jastrzębiem Głowaczów 1:1. W półfinale zagraliśmy z pierwszym zespołem Młodzika, gdzie zdecydowanie zwyciężyliśmy 3:1. W wielkim finale przyszło nam zmierzyć się z Koroną Beskid – relacjonował dyrektor Juventy Dominik Zuba.

Mecz zakończył się remisem 1:1. O wyłonieniu zwycięscy zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali rywale, wygrywając 2:0. Indywidualną nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju zdobył Bartosz Majewski. – Podczas turnieju chłopcy prezentowali się bardzo dobrze pokazując swoje umiejętności. Turniej pokazał, że w zawodnikach drzemie duży potencjał oraz że wszyscy rozwijają się na dobrym poziomie, a przede wszystkim robią postępy. Praca na treningach przynosi zamierzone efekty. Warto podkreślić o dużym zaangażowaniu i sportowej postawie naszych kibiców składających się głównie z rodziców naszych zawodników. Głośny doping niewątpliwie wspierał naszą drużynę w walce na boisku – zaznaczył D. Zuba.

Czy wiesz, że…
Starachowiczanie w turnieju w Radomiu, pod wodzą trenera Michała Jagieły wystąpili składzie: Bartosz Majewski, Alan Dziarmaga, Paweł Mikos, Patryk Zieja, Kacper Góźdź, Jan Piekarski, Jan Sendecki, Maciej Janiec, Simone Cubi, Aleksander Kopacz, Dawid Poński, Maciej Nowak.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.