Przyjdź do hali i dopinguj swoją drużynę. W niedzielę turniej Akademii Piłkarskiej Staru

flash Gorące tematy Okolice Sport

Osiem drużyn, dwie grupy i co najważniejsze radość z gry – tak w największym skrócie można zapowiedzieć to, co dziać się będzie w najbliższą niedzielę, 2 grudnia. W hali sportowej w Pawłowie rozegrany zostanie turniej piłki nożnej chłopców (rocznik 2009 i młodsi). Jego głównym organizatorem jest Akademia Piłkarska Staru Starachowice, a także jej lokalny oddział w Pawłowie.

Futbolowa rywalizacja rozpocznie się o godz. 9. Jako pierwsi na parkiecie zameldują się gracze Akademii Piłkarskiej Staru Starachowice oddział Pawłów. Ich przeciwnikiem będzie Bielik Wierzbica. – Łącznie do udziału w piłkarskim wydarzeniu zaprosiliśmy 8 drużyn, nie tylko z województwa świętokrzyskiego, ale także z mazowieckiego – poinformował Mirosław Kalista, szkoleniowiec jednej z grup młodzieżowych w Gminnym Klubie Sportowym Arka Pawłów, a także trener pracujący w Akademii Piłkarskiej Staru. W grupie I oprócz ekipy z gminy Pawłów, o zwycięstwo rywalizować będą również: AP Star, Akademia Piłkarska Gryfia w Mirowie oraz Bielik Wierzbica. O zwycięstwo w grupie II zagrają: drugi zespół AP Star o. Pawłów, KSZO Ostrowiec Św., AP Star oddział Mirzec. Stawkę uzupełnia PAS Skarżysko-Kam.

  • Zapraszamy kibiców, którzy kochają emocje. Tych na pewno nie zabraknie – podkreślił M. Kalista, którego podopieczni zamierzają sprawić miłą niespodziankę i sięgnąć po główne trofeum. – Na każdym treningu pracujemy solidnie. Mamy nadzieję, że pierwsze owoce tej pracy zbierzemy już w niedzielę – dodał zawodnik Łysicy Bodzentyn, który poprzedni sezon kończył z koroną króla strzelców IV ligi świętokrzyskiej.

Organizatorzy niedzielnego turnieju, dla wszystkich uczestników przygotowali nagrody niespodzianki. Najlepsze teamy otrzymają okazałe puchary. Pamiątkowe statuetki czekają również na najlepszego strzelca turnieju, najlepszego bramkarza oraz najbardziej wartościowego gracza (MVP). Faza finałowa turnieju ma rozpocząć się ok. godz. 12, dwoma spotkaniami półfinałowymi.

Później rozegrane zostaną mecze o 7., 5., 3. miejsce i finał. Zakończenie turnieju, połączone z wręczeniem nagród przewidziano na godz. 13.30.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.