Juventy batalia o wejście do Centralnej Ligi Juniorów U-18. Piłkarskich emocji nie zabraknie

flash Gorące tematy Sport

W najbliższą sobotę (16 czerwca) na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach, pierwsze spotkanie barażowe o wejście do Centralnej Ligu Juniorów U-18, rozegrają podopieczni Zdzisława Spadło. Rywalem Juventy będzie Elana Toruń. Początek meczu o godz. 15.

Zespół starachowickiej Juventy kilka dni temu zakończył zmagania w rozgrywkach Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych. Ekipa z miasta nad Kamienną, w tabeli wyprzedziła m.in. Neptun Końskie, a także KSZO Ostrowiec Św. Nagrodą za dobre występy w rundzie wiosennej sezonu 2017/18, jest możliwość rywalizacji w spotkaniach barażowych. Pierwszą przeszkodą toruńska Elana.

Dla wszystkich tych, którzy w sobotnie popołudnie nie będą mogli pojawić się na stadionie przy Szkolnej, portal www.kpsport.pl przygotował miłą niespodziankę. Konfrontacja transmitowana będzie na żywo, za pośrednictwem internetu. Jej początek zaplanowano na godz. 14.50.

  • Zachęcamy wszystkich chętnych, którzy nie będą mogli przybyć na mecz, aby oglądali go w internecie. Mam nadzieję, że informacja dotrze do tych, którzy śledzić będą poczynania swojego ulubionego zespołu – informuje Marek Siwik z KP Sport Media.

Relacja internetowa dostępna na: www.kpsport.pl

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.