FEN16 mógł się podobać! Działo się sporo!

Sport

FEN 16 to nic innego jak kolejna edycja organizacji sztuk walk, która pojawiła się tym razem w Warszawie. Swoją popularność FEN zawdzięcza dzięki bardzo dynamicznym walkom, a także solidnej karcie walk, która pojawia się już od kilku edycji w tej organizacji sztuk walk.

FEN 16 zdobywa w tym roku również uznanie dzięki swojej lokalizacji. Tym razem FEN16 odbył się w Warszawie, co spowodowało bardzo duże zainteresowanie kibiców, którzy postanowili tłumnie zjawić sie na tym wielkim, sportowym wydarzeniu. Niestety minusem całej gali FEN mogli okazać się zawodnicy zagraniczni, którzy tą edycję gali zdominowali na rzecz Polaków, którzy niestety nie mogli w wielu wypadkach pokonać swoich rywali.

Najbardziej elektryzująca była oczywiście walka wieczoru, toczona pomiędzy Gabrielem Silvą, który do tej pory stoczył następującą ilość walk (6-0, 2 KO, 1 SUB) a także na rzecz Kamila Łebkowskiego, który może pochwalić sie następującymi statystykami – (15-5, 8 KO, 2 SUB). Niestety walka dla Polaka okazała się bardzo pechowa, albowiem Brazylijczyk stanął na wysokości zadania, pokazując swoją siłę i determinację, a także bardziej zaawansowaną technikę, która na pewno również pomogła mu w osiągnięciu swojego upragnionego celu.

Na szczęście kilku Polaków również wygrało swoje pojedynki, dlatego dominacja nie była kompletna na gali FEN16.

Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na sponsorów gali, którzy również pokazali się z bardzo dobrej strony. Jednym z nich jest marka LvBet.pl, która świetnie pokazywała się i wtapiała w cały motyw gali, co można powiedzieć, że jest idealnym dopełnieniem dla niej samej.

Warto również napomknąć o patronach medialnych, takich jak ŁączyNasPasja.pl, którzy również, robili wielkie wrażenie i świetnie pasowali do całej otoczki sportowej, która miała tutaj swoje największe znaczenie i uznanie, wśród wszystkich osób, które postanowiły się tutaj pojawić.

Gala FEN16, na pewno przeszła pod wieloma aspektami do historii!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.