Barakuda pływa, gra i śpiewa

Gorące tematy Sport Starachowice

Rodzice, pływacy, trenerzy i goście spotkali się przy opłatku w czwartkowy wieczór. Kolejny raz okazało się, że najlepsi w województwie zawodnicy umieją także śpiewać i grać na instrumentach. Mają również talenty aktorskie. Zaprezentowali się bowiem z dużym sukcesem w jasełkowym przedstawieniu przygotowanym przez Magdalenę Dziwosz.

Trenerzy Barakudy: Bartosz Stanecki, Wojciech Szlęzak, Marta Lecka i Olga Stępień dziękowali rodzicom, dzieciom i dobrodziejom klubu, który w mijającym roku wielokrotnie tryumfował na wielu zawodach pływackich w województwie i kraju.

Jednym z gości Barakudy był utytułowany pływak, olimpijczyk Marcin Maliński, współpracujący z klubem i zaprzyjaźniony z Bartoszem Staneckim. Trener Barakudy odebrał podczas Wigilii wzruszające podziękowanie za znane obu panom ważne wsparcie.

W atmosferze życzliwości i przyjaźni, będącej codziennością w tym klubie, upłynęła godzina wigilijno-świąteczna. Pośród życzeń, do których się przyłączamy, wiele razy słychać było słowo „sukcesów”.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.