Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebują

flash Rozmaitośći

Tygodnikowa akcja wspierania osób w potrzebie trwa. Jeśli masz coś do oddania, co mogłoby posłużyć jeszcze innym, zadzwoń!

Czasem coś w domu zbywa a mogłoby jeszcze z powodzeniem służyć innym. W ramach akcji „Pomocna dłoń sąsiada” służmy wsparciem i pomocą dla tych, którzy jej potrzebują. Dzięki Państwu możemy pomagać.

Apelujemy o pomoc i wsparcie dla 34-letniej mieszkanki Starachowic. Kobieta została sama po śmierci mamy, bez środków do życia. Wyłączona zawodowo, ze względu na opiekę nad mamą, chciałaby podjąć zatrudnienie.

– Mogłabym się opiekować osobą straszą lub udzielać korepetycji z matematyki – mówi absolwentka studiów wyższych na kierunku matematyka.

Kobieta potrzebuje butów (rozm. 39 najlepiej sportowych, albo innych, byle nie na obcasie). Na jej utrzymaniu pozostało pięć dorosłych kotów, którymi zajmowała się mama. Gdyby ktoś miał na zbyciu karmę dla zwierząt, to bardzo się przyda. Najlepiej, gdyby ktoś chciał zaadoptować kociaki.

Akcja „Pomocna dłoń sąsiada” obejmuje trzy powiaty: skarżyski, konecki i starachowicki. Aktualnie potrzebne rzeczy zgłaszane przez Czytelników znajdują się na liście. Jeśli ktoś może pomóc, prosimy o kontakt z redakcją. Tych, którzy służą pomocą innym, prosimy o cierpliwość. Deklarowane przez Państwa rzeczy nie są odbierane od razu a dopiero z chwilą, gdy znajdzie się na nie ktoś chętny. Przekazujemy rzeczy „z rąk do rąk”. Nie magazynujemy, ani nie przetrzymujemy oddawanych mebli czy sprzętu RTV i AGD. One na bieżąco trafiają do osób potrzebujących.

Do oddania
– wózek dziecięcy
– wózek podwójny dla rodzeństwa
– ubranka dla dziecka w wieku 2-4 lata
– kozaki jesienne damskie (rozm. 37)
– łóżko typu amerykanka
– dwa fotele
– bojler
– wózek spacerowy
– wanienka dla dziecka
– szklanki, filiżanki, firanki
***
Aktualnie potrzebne rzeczy
– pralka
– buty damskie (rozm. 39)
– kuchenka gazowa
– kołdry
– koce
– żelazko
– chodnik do kuchni
– bojler
– wersalka
– chodzik
– odkurzacz
– łóżko piętrowe
– regał metalowy
– zmywarka
– lampa stojąca
– żywność
– środki czystości
– karma dla zwierząt

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.