Ośmioro wspaniałych

Oświata Starachowice

Bartłomiej Sikorski, Kacper Kiciński, Michał Garbacz, Konrad Gębura, Tomasz Niedziałek, Maciej Cieciora, Gabriela Bado, Jakub Kalisz otrzymali z rąk Danuty Krępy, starosty starachowickiego, „Wawrzyńce”, nagrod dla uczniów posiadających szczególne osiągnięcia, nie tylko w nauce. Wręczenie nagród odbyło się 12 kwietnia, podczas VII Festiwalu Nauki.
W kategorii naukowej „Wawrzyńca” dostali: Bartłomiej Sikorski z I LO, Kacper Kiciński z II LO, Michał Garbacz z ZSZ nr 2. W kategorii artystycznej nagrodę zdobył: Konrad Gębura z ZSZ nr 2. W kategorii społecznej docenieni zostali: Tomasz Niedziałek z I LO oraz Maciej Cieciora z II LO. W kategorii sportowej przyznano dwa Wawrzyńce dla: Gabrieli Bado z III LO i Jakuba Kalisza ze Sportowego LO w ZSZ nr 3.

Na VII Festiwalu Nauki, zorganizowanym na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach można było obejrzeć bardzo ciekawe stoiska. Można było oglądać m.in. te przygotowane przez: Geodezyjne Koło Naukowe „Equator” Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego, Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne z Podzamcza, Świat Robotyki, Planetarium Supernowa, ale też inne szkoły i placówki edukacyjne.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.