Niezwykły bal przedszkolaków w „jedenastce”

Kultura Oświata Starachowice

W tym roku Przedszkole Miejskie nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. „Misia Uszatka” w Starachowicach obchodzi swoje 35-letnie istnienia. Z tej okazji jego podopieczni oraz absolwenci mogą liczyć na różne atrakcje przygotowane przez placówkę. Dziś odbył się niezwykły karnawał, na którym prócz radosnej zabawy przy muzyce nie zabrakło również wspomnień i wzruszających chwil.

Dziś Przedszkole w swoich progach ugościło, oprócz obecnych wychowanków, swoich absolwentów i ich rodziców. Świętowanie 35-lecia placówki jest gestem dla wszystkich związanych z Przedszkolem. „Uszatek” nie zapomina o swoich, często dorosłych już byłych podopiecznych. Każdy z nich zawsze jest mile widziany w tym miejscu.

-Świętowanie 35 -lecie Przedszkola to m.in.  sposób, by powspominać z dziećmi i rodzicami okres, w którym z nami byli. Absolwenci mogą spędzić czas w salach, w których mieli zajęcia, przejrzeć kroniki ze zdjęciami. Cieszymy się, że dziś przybyli wszyscy, których zaprosiliśmy – mówi Ewa Rychel, dyrektorka placówki.

Wszyscy zebrani wspólnie bawili się na sali, a dorosłym czy starszym już dzieciom wychowanym w „Uszatku” udzielała się radość najmłodszych.

 

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.