Liroy spotkał się z mieszkańcami

flash Kultura

– Żeby wyczyścić szambo, trzeba najpierw do niego wejść. Ja spróbuję to zrobić – mówił podczas piątkowego spotkania z mieszkańcami powiatu starachowickiego Piotr Marzec, znany szerszej publiczności jako Liroy. Muzyk, który w najbliższych wyborach parlamentarnych startuje z listy Pawła Kukiza.

W zorganizowanym w Starachowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, dzięki Andrzejowi Dudzie, kandydatowi na posła RP, spotkaniu uczestniczyli nie tylko miłośnicy twórczości pochodzącego z Buska rapera.

– Przez ostatnie 25 lat żyliśmy w syfie, za który ktoś wreszcie powinien się wziąć – powiedział Liroy, który odniósł się do obietnic składanych przez polityków. – Każdy z nas, kto idzie do wyborów i decyduje się oddać głos, jeśli czuje się zawiedziony, powinien temu politykowi, który nie dotrzymał deklaracji dać w twarz – stwierdził.

I jak dodał nie czuje się kandydatem na posła, lecz kandydatem na posłańca społeczeństwa. – Wiem, że ludzie są żadni zmian na najwyższych szczeblach. Dzisiejsza polityczna rzeczywistość to teatrzyk, w którym występują marionetki, a ktoś z góry pociąga nimi za sznurki. Nikt nie powie otwarcie, że Polska jest do d…. Jesteśmy mamieni  deklaracjami, które nie mają nic wspólnego, z tym co później się dzieje. Politycy myślą, że w walącym się domu wystarczy wymienić okna, firanki i meble. Nie mówi się o tym, że trzeba najpierw zacząć od fundamentów. To podstawa – zaznaczył Liroy.

– Czas wziąć sprawy w swoje ręce. Startuję w wyborach z czystego egoizmu. Egoizmu dla moich dzieci, najbliższych, znajomych, Polski i wielu innych osób, które są wku… tym jak żyje się w naszym kraju – przyznał.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.