Koncert, wykład i spotkanie, czyli w bibliotece ciągły ruch!

Kultura Starachowice

Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adolfa Dygasińskiego w Starachowicach nie próżnują! Dla mieszkańców z tygodnia na tydzień przygotowywana jest bogata oferta kulturalna!
W czwartek, 14 czerwca o godz. 17.00 w Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5, odbędzie się spotkanie autorskie z Janiną Malicką – poetką z Końskich oraz promocja tomiku poezji „Pomiędzy marzeniami”.
W piątek, 15 czerwca o godz. 19.00 Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na uroczysty koncert z okazji jubileuszu 5-lecia istnienia Chóru Kameralnego „Belcanto”. Udział wezmą : Chór Kameralny „Belconto” pod dyr. K. Zajchowskiego, duet instrumentalny : Maria Dziemba (skrzypce) i Aleksandra Skowrońska (fortepian), Piotr Kędziora (gitara, śpiew, zespół wokalno-instrumentalny : Maria Zawłocka (śpiew), Marcina Walas (saksofon), Szymon Pocheć (instrumenty klawiszowe. Koncert poprowadzi Anna Babicka.
W czwartek, 21 czerwca o godz. 17.00 MBP zaprasza na wykład dr Krzysztofa Gębury pt. „Okres międzywojenny w dorzeczu Kamiennej”. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Historyczne Czwartki w Bibliotece”.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.