Dzieci dzieciom, czyli jak pomagamy sobie nawzajem

Z okazji Dnia Dziecka mali wolontariusze z Przedszkola Publicznego w Wąchocku uczestniczyli w akcji pt. „Dzieci dzieciom”. Z inicjatywy Katarzyny Krasowskiej w dniach od 16 do 28 maja 2018 roku przeprowadzono zbiórkę na rzecz Oddziału Pediatrycznego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach.
W ramach akcji „Dzieci Dzieciom” zebrano m.in.: zabawki, gry, kolorowanki, puzzle, klocki oraz artykuły papiernicze. Wszystkie podarunki będą umilały chorym dzieciom pobyt w szpitalu.
Jak się dowiedzieliśmy, do zbiórki włączyły się dzieci z grup przedszkolnych – Muchomorki, Motylki, Biedronki, Wiewiórki – i ich rodzice, a także uczniowie i nauczyciele SP w Wąchocku.
Szpital serdecznie dziękuje za pamięć o najmłodszych pacjentach, zaangażowanie w akcje i prezenty. Szczególne wyrazy uznania kierujemy do najmłodszych wolontariuszy.
– Dziękujemy za wasze małe, ale wielkie serca!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Piracki bilans lipcowego weekendu. Prawa jazdy do depozytu

Siedmiu kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h, troje nietrzeźwych kierujących oraz jedna kierująca bez uprawnień - to bilans wykroczeń, a także...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze