Z obrażeniami ciała do szpitala. Co się stało?

flash Gorące tematy Paragraf

Dlaczego doszło do tego zdarzenia? Odpowiedź na tak postawione pytanie, od kilkunastu godzin próbują znaleźć funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. W minioną niedzielę, 25 lutego, na leśnym odcinku drogi doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna – jak poinformowali stróże prawa z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach – doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Czynności na miejscu zdarzenia realizowane były przez mundurowych z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Śledczy zabezpieczali ślady, przesłuchiwali również świadków. Drogowy dramat, rozegrał się w godzinach wieczornych. Z ustaleń stróżów prawa wynika, iż do potrącenia miało dojść kilka minut po godz. 19. Leśnym odcinkiem drogi powiatowej, na trasie Starachowice – Lubienia (gmina Brody) jechał 20-latek. Mężczyzna kierował samochodem osobowym marki Volkswagen Bora. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący najechał na pieszego. Tym okazał się 35-latek. Poszkodowany szedł – jak twierdzi zespół prasowy kieleckiej KWP – jezdnią lub poboczem jezdni. Mężczyzna był najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Policjanci przebadali kierowcę niemieckiego auta. 20-latek był trzeźwy.

Mniej szczęścia miał 35-latek. W wyniku zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Dokładne okoliczności wyjaśniają mundurowi.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.