Wjechała w samochód. Dostała po kieszeni za nieostrożność [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Paragraf

Mandat, a także 6 punktów karnych – to kara, jaka spotkała mieszkankę powiatu starachowickiego. W sobotę, 12 maja na ul. Piłsudskiego w Starachowicach, kobieta spowodowała kolizję – dowiedział się TYGODNIK. W tym przypadku, doszło do tzw. efektu domina. W jaki sposób?

Do zdarzenia drogowego, które jak się później okazało zostało zakwalifikowane jako kolizja, doszło ok. godz. 12. – Z naszych wstępnych ustaleń wynika, iż w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy: mazda, volkswagen sharan, a także volkswagen passat – poinformował podinsp. Aleksy Hamera, naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji. Za kierownicą ostatniego z wymienionych samochodów, siedziała kobieta. Kierująca, najprawdopodobniej na skutek niezachowania ostrożności nie zdążyła wykonać manewru hamowania.

  • Volkswagen passat uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu, a ten w kolejne auto, jakie przed nim jechało. Na szczęście nikt z osób podróżujących nie doznał poważniejszych obrażeń. Zdaniem funkcjonariuszy, wina leżała po stronie kierującej. Policjanci ukarali ją mandatem, a także 6 punktami karnymi – stwierdził podinsp. Hamera.

fot. KP PSP Starachowice

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.