W deszczowy poranek. Kraksa obok stacji paliw

flash Gorące tematy Paragraf

Jedna osoba poszkodowana, która trafiła do szpitala – to bilans zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w piątkowy (7 grudnia) poranek, w pobliżu stacji paliw. Na skrzyżowaniu ul. Miodowej naczepa uderzyła w stojące na sąsiednim pasie ruchu pojazdy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-latek kierujący samochodem ciężarowym chciał skręcić z ulicy Miodowej w lewo w Aleję Niepodległości. Podczas manewru najprawdopodobniej w wyniku poślizgu przyczepę samochodu ciężarowego zarzuciło na prawy pas. Ta uderzyła w stojące na tym pasie auta.

  • W związku z tym uszkodzone zostały trzy pojazdy. Za kierownicą uszkodzonego fiata siedziała 21-latka. Kobieta została zabrana do szpitala. Na szczęście nie stało jej się nic poważnego. Uszkodzeniu uległy jeszcze peugeot oraz bus. Wszyscy kierujący byli trzeźwi – poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji st.sierż. Paweł Kusiak.

fot. KP PSP Starachowice

 

4 odpowiedzi na “W deszczowy poranek. Kraksa obok stacji paliw

  1. Alla fachowcu…spieszę z wyjaśnieniami. 1 Do momentu ustalenia stanu zdrowia poszkodowanego nie można przemieszczać pojazdów z miejsca!!! 2. Alla fachowcu pojazdy posiadały włączone światła błyskowe i w tym momencie pajacu to możesz ich pocałować w alla sam środek „wydechu” DZBANIE

  2. Brawo dla tych Policjantow ktorzy przez pare godzin blokowali ruch zamiast sciagnac auta na bok… Brakuje troche oleju w glowie…Czasem trzeba pomyslec poza tym nalezy sie mandat za postoj auta z wlaczonym silnikiem…Panowie Alla Policjanci….

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.