Uszkodził grilla. Grozi mu 7,5 roku więzienia

Gorące tematy Paragraf

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali 24-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna ten pod koniec września br. dokonał uszkodzenia murowanego grilla. Za zniszczenie lub uszkodzenie mienia kodeks karny w jego przypadku przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 7,5 roku.

Pod koniec września br. nieznany sprawca na terenie kompleksu rekreacyjnego dokonał uszkodzenia betonowego grilla, działając tym samym na szkodę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach. Sprawą od razu zajęli się policjanci, którzy wykonali szereg czynności oraz rozpoczęli poszukiwania sprawcy przestępstwa. Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach w niedzielę zatrzymali 24-letniego mieszkańca miasta, który przyznał się do uszkodzenia mienia.

Jak ustalono, sprawca działał w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa w odstępie pięciu lat. Teraz 24-latkowi grozi do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Starachowice

1 Komentarz dla “Uszkodził grilla. Grozi mu 7,5 roku więzienia

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.