Pechowy początek weekendu. Fiat siena wpadł w poślizg [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Paragraf

Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach wyjaśnia okoliczności dramatycznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek, 16 lutego. Na drodze w Adamowie, w gminie Brody kierowca samochodu osobowego – jak wynika z pierwszych ustaleń – utracił panowanie nad autem. Pojazd wypadł z drogi.

Zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na drodze gminnej w miejscowości Adamów, dotarło do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach. Po przybyciu na miejsce zastępów starachowickiej jednostki ratowniczo-gaśniczej, stwierdzono, że samochód osobowy wpadł w poślizg i wypadł z drogi.

  • Fiatem siena podróżowały trzy osoby, które samodzielnie opuściły samochód przed przybyciem ratowników – poinformował kpt. Jarosław Sobczak, z KP PSP. Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez obecne na miejscu dwa zespoły ratownictwa medycznego i zabrane do szpitala powiatowego w Starachowicach.
  • W działaniach brały udział trzy zastępy JRG Starachowice. Łącznie 9 ratowników. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator w pojeździe. Dalsze czynności wyjaśniające okoliczności wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach – dodał kpt. Sobczak.

fot. KP PSP Starachowice

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.