Ten manewr będzie go słono kosztować? [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Paragraf

Przed Sądem Rejonowym w Starachowicach będzie musiał tłumaczyć się kierujący samochodem osobowym marki Rover. W Tarczku, na terenie gminy Pawłów, jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, podczas wykonywania manewru wyprzedzania uderzył w audi A4. Co było przyczyną zdarzenia?

To, co wydarzyło się w czwartek (7 czerwca) na drodze w powiecie starachowickim, pasażerowie i kierowcy obu pojazdów zapamiętają zapewne na długo. – Do zdarzenia doszło ok. godz. 18.40. Pojazd marki Rover rozpoczął manewr wyprzedzania. Kierowcą samochodu był 29-latek pochodzący z gminy Pawłów – relacjonował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

  • Nasze dotychczasowe ustalenia wskazują na to, iż w trakcie wspomnianego manewru rover, uderzył w lewe tylne koło pojazdu marki Audi, który w skręcał z drogi głównej na teren posesji. W związku ze zdarzeniem do szpitala zostali przewiezieni: 44-letnia kierująca audi, mieszkanka gminy Pawłów, a także jej pasażerowie. Wśród nich: 47-latek, 15-letnia dziewczyna oraz 26-letni pasażer rovera. Kierujący byli trzeźwi – zaznaczył st.sierż. Kusiak.

fot. OSP Ambrożów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.