Pobita czy może potrącona?

Paragraf

Proszę o pomoc. Zakrwawiona kobieta leży na chodniku – wiadomość o takiej treści dotarła do pogotowia ratunkowego na początku minionego tygodnia. Świętokrzyscy policjanci sprawdzają, w jaki sposób na ciele 29-latki z gminy Brody znalazły się obrażenia.

Stróże prawa, informację z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o kobiecie, która potrzebuje pomocy otrzymali ok. godz. 18.40. Na miejsce skierowana została karetka pogotowia oraz patrol policji. Kiedy służby dotarły, okazało się, że na jezdni znajduje się zakrwawiona kobieta, która nie była w stanie podać okoliczności powstania obrażeń

– Z jej relacji miało wynikać, iż potrącił ją samochód – opowiada Monika Kalinowska, rzecznik prasowy starachowickich policjantów. Badanie wykazało, że kobieta jest nietrzeźwa, mając w organizmie prawie 2,7 promila alkoholu. 29-latka z urazem głowy została zabrana do szpitala, gdzie poddano ją badaniom. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, sprawdzają, czy rzeczywiście doszło do wypadku, czy też obrażenia mają jakieś inne przyczyny.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.