Podejrzenia policjantów jak strzał w dziesiątkę

Paragraf

Nawet do trzech lat pozbawienia wolności, grozi zatrzymanemu w minionym tygodniu przez starachowicką policję, 24-letniemu mieszkańcowi gminy Wąchock, u którego znaleziono sporą ilość suszu roślinnego, który wstępnie został zidentyfikowany jako marihuana. Za swój czym mężczyzna odpowie przed sądem.

Do starachowickich kryminalnych dotarła informacja, że 17–letnia mieszkanka miasta może posiadać narkotyki. Stróże prawa, którzy zapukali do jej domu, w trakcie podjętych czynności ujawnili tzw. „działkę” z suszem roślinnym, który wstępnie został zidentyfikowany jako marihuana. 17–latka nie była w stanie wytłumaczyć w jaki sposób weszła w posiadanie narkotyku. Pomimo szczątkowej wiedzy funkcjonariusze postanowili dokładanie przyjrzeć się całej sytuacji.

Podejrzewali, że nastolatka mogła otrzymać narkotyki od starszego od siebie znajomego. Po kilkudziesięciu minutach policjanci zapukali do drzwi jego domu. W trakcie przeszukania ujawnili kilka skrytek z suszem roślinnym. Łącznie zostało zabezpieczone blisko 85 gramów suszu. Podczas wykonywanych czynności w domu nie było podejrzewanego 24–latka. Mężczyznę zatrzymano po południu. Mieszkaniec gminy Wąchock trafił do policyjnego aresztu.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.