Podwójny strzał kryminalnych

flash Gorące tematy Paragraf

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanym w Starachowicach dwóm braciom. 21- i 22-latkowie podejrzewani są o posiadanie i udzielanie narkotyków. Funkcjonariusze przy jednym z mężczyznach oraz w ich mieszkaniu ujawnili i zabezpieczyli łącznie ponad 87 gramów amfetaminy.

Policjanci z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy podejrzewali, że bracia w wieku 21 i 22 lata trudnią się narkotykowym procederem. Na początku tygodnia, stróże prawa udali się do ich mieszkania na ternie Starachowic. Przypuszczenia potwierdziły się.

  • W trakcie przeszukania, śledczy ujawnili blisko 85 gramów białego proszku wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Przy starszym z braci mundurowi ujawnili dodatkowo ponad 2 gramy tego samego narkotyku – informuje Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Św.

W osobowym oplu użytkowanym przez starszego z braci, kryminalni znaleźli także elektroniczną wagę oraz papierowe zawiniątko ze śladową ilością amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani. – Po nocy spędzonej w policyjnej celi, śledczy przedstawili im zarzuty. Obaj podejrzani są o posiadanie znacznej ilości narkotyków, a dodatkowo starszy z braci za ich udzielanie. Zabezpieczone narkotyki trafią do policyjnego laboratorium, a policjanci będą ustalać w jaki sposób mężczyźni weszli w ich posiadanie – twierdzi KPP Ostrowiec.

fot. KWP Kielce

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.