PO WYPADKU W STYKOWIE: kim była ofiara zderzenia z ciężarowym MAN-em?

flash Gorące tematy Paragraf

Motorowerzysta, który w piątek (2 marca), po godz. 12, zginął pod kołami samochodu ciężarowego marki MAN, to mieszkaniec powiatu starachowickiego – wynika z informacji, do jakich dotarł  portal starachowicki.eu. Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło na odcinku drogi krajowej nr 42 w Stykowie, na terenie gminy Brody.

Na miejscu zdarzenia, czynności procesowe wykonywali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Na czas działań śledczych, wyznaczone zostały objazdy przez Kałków, Brody, a także Dąbrowę (gm. Pawłów). Stróże prawa dokonali oględzin miejsca zdarzenia, zabezpieczali ślady.

Jak dowiedział się portal starachowicki.eu, policjanci sprawdzali również stan techniczny ciężarowego auta. Z niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, iż ofiara wypadku ze skutkiem śmiertelnym, miała włączać się do ruchu. Zdaniem świadków zdarzenia, mężczyzna miał wyjeżdżać z jednej z tamtejszych posesji.

  • Motorowerzysta to 48-letni mężczyzna z gminy Brody, natomiast kierowca samochodu ciężarowego to 34-latek z gminy Pawłów – poinformowała tuż przed godz. 17 podkom. Monika Kalinowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.