PILNE: pożar na ul. Zakładowej w Starachowicach

flash Gorące tematy Paragraf

Cztery zastępy ze starachowickiej jednostki ratowniczo-gaśniczej, brały udział w przeprowadzonej, w czwartek (8 listopada) przed godz. 15 akcji. Pożar zauważono na jednym z balkonów, w bloku przy ul. Zakładowej.

Zagrożenie ratownikom udało się błyskawicznie opanować. Jak się okazało, na balkonie zapaliły się przedmioty tam pozostawione. Wśród nich poduszka.

  • W działaniach brały udział 4 zastępy, łącznie 13 strażaków – poinformował asp. Tomasz Klich, dyżurny operacyjny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wstępnie przypuszcza się, że pożar powstał w wyniku niedopalonego papierosa, pozostawionego na balkonie. – W mieszkaniu nie było właściciela – tłumaczył asp. Klich. Ogień zauważyli mieszkańcy osiedla Wzgórze.

 

1 Komentarz dla “PILNE: pożar na ul. Zakładowej w Starachowicach

  1. Nie podano dokładnie gdzie był pożar, ale na ul. Zakładowej stoją 10-cio piętrowe „wieżowce”. Z pozoru mały pożar stwarzał duże zagrożenie dla wielu mieszkańców. Brawo Strażacy za sprawną akcję.. Na Was można zawsze polegać !.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.