PILNE: gigantyczny narkobiznes w Starachowicach [ZDJĘCIA]

flash Galeria Paragraf

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali w czwartek (18 stycznia) dwoje mieszkańców Starachowic zamieszanych w handel narkotykami. 26-letnia kobieta i 28-letni mężczyzna noc spędzili w policyjnym areszcie.

Starachowiczanka jest podejrzana o szesnastokrotny udział w obrocie co najmniej 31 kg amfetaminy na łączną kwotę ponad 230 tys. złotych. Natomiast mężczyzna jest podejrzewany o udział w obrocie 7 kg amfetaminy w czterech przypadkach na kwotę blisko 50 tys. złotych.

W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 49 litrów spirytusu i 50 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy, krajankę tytoniową w ilości 10 kg, 122 gramy niezidentyfikowanego białego proszku który trafił do analizy, radiostację nasobną oraz imitację policyjnej odznaki.

fot. KWP Kielce

1 Komentarz dla “PILNE: gigantyczny narkobiznes w Starachowicach [ZDJĘCIA]

  1. szkoda tylko że ta kielecka policja była tak przygotowana do tej akcji że pomylili mieszkania i wpadli o 6.00 do niewinnych ludzi . Glebując wszystkich nawet dziecko , zakładając kajdanki po czym dowiedzieli się że to nie to mieszkanie wyszli bez słowa !

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.