Niedzielną podróż zapamiętają na długo. Co się stało? [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Paragraf

Czy historia z udziałem trzech, dorosłych osób, a także dziecka, musiała zakończyć się w taki sposób? To pytanie, które bez wątpienia można postawić, po tym, co wydarzyło się w minioną niedzielę, 11 marca. Na ulicy Iłżeckiej w Starachowicach doszło do wypadku drogowego.

Jak informują ratownicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, po dojeździe zastępów na miejsce stwierdzono, że samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby dorosłe i jedno dziecko uderzył w element ogrodzenia posesji. Wszystkie osoby podróżujące samochodem opuściły pojazd przed przyjazdem zastępów strażaków. Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez zespół ratownictwa medycznego, który podjął decyzję o przetransportowaniu dziecka i jednej osoby dorosłej do szpitala powiatowego w Starachowicach.

Działania zastępów polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego i dopływu gazu w pojeździe oraz usunięciu płynów eksploatacyjnych z jezdni. Przez cały czas trwania działań ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo i kierowany był przez policję. W działaniach brały udział dwa zastępy z jednostki ratowniczo–gaśniczej. Łącznie 7 strażaków.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.