Komisja konkursowa miała nie lada zadanie [ZDJĘCIA]

flash Paragraf Pawłów

28 prac, w tym 9 nagrodzonych za trzy pierwsze miejsca, a także 19 prac wyróżnionych – to najważniejsze liczby, zorganizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Pawłowie, konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”. – Jesteśmy szczęśliwi, że nasza inicjatywa spotkała się z tak dużym odzewem w środowisku szkolnym – powiedział druh Damian Sławek, sekretarz w zarządzie OSP Pawłów, a przede wszystkim pomysłodawca konkursu.

  • Głównym celem było zaopatrzenie jak największej liczby mieszkańców naszej gminy w czujniki tlenku węgla. Składamy podziękowania dla sponsorów, ponieważ bez ich wsparcia nie zakupilibyśmy tylu wspaniałych nagród – nie ukrywał zadowolenia druh Damian Sławek, który znakomicie spisał się w roli organizatora konkursu. – Cieszy fakt, że w konkursie wzięła udział duża liczba dzieci i młodzieży. Nadesłanych zostało 150 prac. Wszystkie były wyjątkowe, pomysłowe i różnorodne. Komisja, której przewodniczył dh Krzysztof Stanecki, miała niezwykle trudne zadanie z wyłonieniem najlepszych – podkreślił sekretarz w zarządzie OSP, dzięki któremu udało się pozyskać sponsorów.

Najlepszym i wyróżnionym w konkursie gratulowali: wójt gminy Pawłów Marek Wojtas, Sławomir Zięba, p.o. zastępcy komendanta powiatowego PSP w Starachowicach, Jacek Saramak, prezes OSP w Pawłowie oraz Damian Sławek, sekretarz w zarządzie OSP.

Oni otrzymali nagrody
1. MIEJSCA: Mikołaj Samiec–Nowak (kl. III PSP w Pawłowie), Zuzanna Pożoga (kl. I PSP w Łomnie), Izabela Wrzesień (kl. VII PSP w Radkowicach).
2. MIEJSCA: Damian Figiel (kl. VII PSP w Łomnie), Bartosz Pocheć (kl. IVa PSP w Pawłowie), Kacper Jóźwik (kl. I PSP w Pawłowie).
3. MIEJSCE: Milena Kończak (kl. II PSP w Pawłowie), Czarek Racki (kl. 0 PSP w Godowie), Angelika Gliwa (kl. VII PSP w Jadownikach).
WYRÓŻNIENI: Aleksandra Głowacka (kl. 0a PSP w Pawłowie), Daniel Kowalski (kl. IVb PSP w Pawłowie), Wojciech Wrona (kl. III PSP w Pawłowie), Jakub Przygoda (kl. III PSP w Pawłowie), Mikołaj Borek (kl. 0a PSP w Pawłowie), Artur Góźdź (kl. VI PSP w Jadownikach), Wiktoria Jasztal (kl. II gim. PSP w Jadownikach), Patrycja Sikorska (kl. IV PSP w Chybicach), Barbara Piwowarczyk (kl. III PSP w Pawłowie), Tomasz Sławek (kl. 0b PSP w Pawłowie), Karina Leszczyńska (kl. 0b PSP w Pawłowie), Marysia Wrona (kl. IVc PSP w Chybicach), Maja Rokita (kl. 0b PSP w Pawłowie), Oliwia Strabanik (kl. III PSP w Pawłowie), Diana Pocheć (kl. III PSP w Pawłowie), Wojciech Klamczyński (kl. Ia PSP w Szerzawach), Wojciech Majewski (kl. 0a PSP w Szerzawach), Weronika Grudzień (kl. III PSP w Rzepinie), Roksana Zieja (kl. III PSP w Rzepinie).

Oni wspierali konkurs
Mirosław Gulba (przedsiębiorstwo wielobranżowe), Czesław Szmalec (piekarnia Kruszynka w Pawłowie), Albert Adamczyk (okręgowa stacja kontroli pojazdów w Ambrożowie), Małgorzata Zaczkiewicz (firma ZACZ–POL z Ambrożowa), Jerzy Jop (Tartak w Ambrożowie), Cezary Kartasiński (P.P.H.U. Cezar Rzepin Kolonia), Rafał Surowiec (firma Kowal z Pawłowa), Waldemar Gulba (firma Koga z Kunowa), Anna Żurowska, Mariusz Żurowski (delikatesy De Lux w Pawłowie), Anna Gębka (firma usługowa Andar w Rzepinie II), Polbudrol-Bis (materiały budowlane Rzepin I), Tomasz Puchała (PHUiP Interco Warszówek)

fot. OSP Pawłów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.