Chciał powiesić się na sznurowadle

flash Paragraf

W poniedziałek, 8 czerwca tuż przed północą, 29 –letni mieszkaniec Starachowic z własnych sznurowadeł utworzył pętle, którą powiesił na drzewie, a następnie założył na swoją szyję. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach nie doszło do tragedii.

Dziś w nocy dyżurny starachowickiej komendy otrzymał zgłoszenie od jednej z mieszkanek z miasta, iż mężczyzna rzuca jakimiś przedmiotami w okno jej domu. Na miejsce został wysłany patrol policji. Ku zdziwieniu funkcjonariuszy, po dotarciu zauważali mężczyznę, który rękoma trzymał się gałęzi drzewa. Gdy tylko dostrzegli, iż mężczyzna na szyi ma założoną pętle, niezwłocznie udzielili mu pomocy. Dwóch policjantów podtrzymało desperata, a trzeci funkcjonariusz odciął sznurek.

Okazało się, iż 29 –letni mieszkaniec Starachowic z własnych sznurowadeł utworzył pętlę, stanął na rowerze i zawiesił ją na pobliskim drzewie. Gdy rower odjechał mu spod nóg, złapał się rękoma za gałąź. Widząc tą sytuację interweniujący policjanci natychmiast zareagowali, ratując życie mężczyźnie, który opadał już z sił.

Opr. DJ

Źródło: KPP w Starachowicach

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.