Wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Okolice

OW nr 2 – pow. starachowicki, skarżyski, konecki

KWW Bezpartyjni samorządowcy

KLIMOROWSKA Iwona, Grzybowa Góra – 762

KOŁODZIEJ Artur, Stąporków – 421

GRUSZKA Małgorzata, Skarżysko-Kamienna – 440

PLUTA Agnieszka, Końskie – 807

STOKŁUSKA Wioleta Monika, Radoszyce – 164

STĘPIEŃ Łukasz, Komorów – 618

PACAK Angelika Milena, Smyków – 327

GINAŁ Wiesław Jan, Radostów – 132

KW PSL

STĘPIEŃ Wiesław Zbigniew, Wielka Wieś – 3.088

BINKOWSKA Agata, Radoszyce – 5.589

MATEREK Jerzy Zbigniew, Suchedniów – 5.117

CHAREMSKI Krzysztof, Starachowice – 1.154

FIDOR Beata, Koczwara – 1.077

PIWOWAR Bernarda, Łączna – 723

POCHEĆ Marcin Adam, Starachowice – 1.086

BRZEZIŃSKI Andrzej Sebastian, Skarżysko-Kamienna – 1.457

KW Partia Zieloni

DUL Elżbieta Cecylia, Bulianów – 297

JEŻYŃSKI Janusz Kazimierz, Bulianów – 81

GODLEWSKI Damian Mateusz, Wąchock – 148

KACZMARSKA Waleria Czesława, Bulianów – 109

WRZESZCZ Regina, Pląskowice – 135

SORBIAN Tomasz, Gowarczów – 262

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

MAĆKOWIAK Jan Sławomir, Skarżysko-Kamienna – 9.204

BANASIK Piotr Paweł, Końskie – 1.447

GĘBOREK Mirosław Emilian, Starachowice – 3.706

CZARNECKA Agnieszka Joanna, Smyków – 1.031

SIKORSKA Beata Magdalena, Parszów – 616

KUREK Wojciech, Skarżysko-Kamienna – 569

SUŁEK Urszula Bożena, Suchedniów – 810

GŁOWACKI Marcin, Łomno – 578

KKW SLD Lewica Razem

SZEJNA Andrzej Jan, Izabelów – 4.819

SKRĘTEK Andrzej, Nowa Słupia – 530

WESOŁOWSKA Izabela Olimpia, Wołów – 408

JAKUBOWSKA Joanna Małgorzata, Starachowice – 537

GĄSZCZ Barbara, Końskie – 237

SKUZA Jarosław, Kielce – 202

BOGDALCZYK Ilona Aleksandra, Kielce – 40

TERSA Paulina, Kamienna Wola – 261

KW Partii Razem

KOSMALA Łukasz Maciej, Starachowice – 534

DULĘBA Marta, Łączna – 294

ORZECHOWSKI Marcin Kamil, Starachowice – 133

SUCHOCKA Justyna Agata, Kielce – 168

SIŃCZAK Michał Adam, Tumlin – 65

KW Ruch Narodowy RP

WILCZYŃSKI Łukasz Sylwester, Wąchock – 744

POCHEĆ Tomasz, Pawłów – 235

STANECKA Paulina Emilia, Jadowniki – 131

ORCZYK Jacek Andrzej, Starachowice – 125

KOZIEŁ Martyna, Starachowice – 126

BOCHYŃSKA-KAŹMIERCZYK Bożena Elżbieta, Starachowice – 39

STRZELEC Ewa, Skarżysko-Kamienna – 287

WASIK Krzysztof Stanisław, Końskie – 104

KWW KUKIZ`15

CIURASZKIEWICZ Marek Tadeusz, Kielce – 1.460

OŁOWNIA Daniel Krystian, Końskie – 757

ŚWIĘCICKA Marzena Katarzyna, Skarżysko-Kamienna – 603

PAPROT Małgorzata, Adamów – 505

RUTKA Łukasz, Zalezianka – 344

SZEWCZYK Edyta, Końskie – 463

GOŁACKA Janina Zofia, Skarżysko-Kamienna – 176

DĄBROWSKI Sławomir Jan, Stąporków – 791

KWW Wolność w samorządzie

POLAKOWSKA Julia, Końskie – 712

ŚWISTAK Łukasz, Starachowice –

MILCZUSZEK Jadwiga Maria, Skarżysko-Kamienna – 148

PIĘTAK Elżbieta Izabela, Starachowice – 185

PRASAŁ Bogdan, Kielce – 125

DWOJAK Piotr Krzysztof, Stary Bostów – 184

KW PiS

GOSEK Mariusz Marek, Kielce – 8.561

PRUŚ Andrzej Piotr, Starachowice – 8.955

WRONA Waldemar Krzysztof, Bilcza – 6.411

WZOREK Jan Piotr, Brzezie – 2.913

BURAS Agnieszka Dorota, Suchedniów – 5.780

WIŚNIEWSKA Aneta, Jęgrzna – 2.001

PRZYGODZKA Urszula, Radoszyce – 2.733

PIĘTAK Marcin Piotr, Skarżysko-Kamienna – 5.430

KWW Projekt Świętokrzyskie Bogdana Wenty

KOSZTOWNIAK Elżbieta Krystyna, Skarżysko-Kamienna – 1.025

KĘPA Karol Zdzisław, Starachowice – 307

BRZOZA Rafał Stanisław, Masłów Drugi – 204

KOWALCZYK-SZPROCH Anna Sylwia, Kielce – 190

ADAMSKI Dariusz Grzegorz, Skarżysko-Kamienna – 302

KW Wolni i Solidarni

MADEJSKA Katarzyna Anna, Starachowice – 346

BRZEZIŃSKA Klaudia Róża, Skarżysko-Kamienna – 103

DUDA Piotr Wojciech, Skarżysko-Kamienna – 363

GRUDNIEWSKI Jan Gustaw, Rudnik – 118

MIKULSKA Katarzyna Zofia, Starachowice – 159

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.