Śruby wystają z chodnika!

flash Wąchock

Mieszkańcy Marcinkowa Górnego w gm. Wąchock proszą o interwencję gminne służby zajmujące się drogami gminnymi. – Z chodnika wystają śruby! Szczególnie po zmroku bardzo łatwo o nie zahaczyć i się przewrócić! – mówią.

Marcinków Górny. Kilka lat temu gmina wykonała tu remont drogi. Wyremontowała również chodnik przy drodze. Na chodniku natomiast za pomocą śrub zostały zamontowane metalowe platformy tak by zachować ciągłość chodnika, ponieważ w linii krawężnika umiejscowione były pokrywy studzienek kanalizacyjnych.

  • Teraz z tych metalowych konstrukcji wystają śruby. Bardzo łatwo zahaczyć i się przewrócić. W zasadzie we wszystkich platformach śruby się poluzowały. Trzeba to naprawić by nikomu nic się nie stało – mówią mieszkańcy

W tym tygodniu służby gminne zajmą się dokręceniem śrub na całej rozciągłości.

  • Metalowe platformy zostały zamontowane przy chodnikach za pomocą. Od czasu remontu upłynął jakiś czas. Możliwe że śruby się poluzowały i dlatego wystają. Mieszkańcy powinni od razu bezpośrednio do nas zgłaszać takie sprawy – mówi Sebastian Staniszewski, zastępca burmistrza Wąchocka.

m

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.