Groby bliskich znajdziesz w internecie!

flash Starachowice Wąchock

Wąchocka parafia pw. Świętego Floriana idzie z duchem czasu. Od teraz na specjalnej stronie internetowej możemy wyszukać groby naszych bliskich, osób, których dokładnego miejsca pochówku nie pamiętamy.

Wchodząc na stronę internetową Opactwa Cystersów w wąchocku tj. www.wachock.cystersi.pl w prawym górnym rogu ukazuje nam się ikona z napisem Grobonet. Klikając na nią wchodzimy na stronę wachock.artlookgallery.com W serwisie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące cmentarza. Zamieszczony został plan cmentarza, nekrologi. Funkcjonuje również opcja rocznica, dzięki której strona przypomina nam o rocznicach śmierci osób pochowanych na wąchockim cmentarzu. Po wpisaniu imienia i nazwiska osoby, której miejsce pochówku chcemy znaleźć wyświetla nam się plan cmentarza ze wskazaniem na lokalizację grobu oraz dodatkowo zdjęcie nagrobka z podaniem sektora, rzędu i numeru grobu, którego poszukujemy!

– Oddajemy do Państwa dyspozycji system GROBONET umożliwiający odnalezienie swoich bliskich w bazie osób pochowanych oraz zlokalizowanie ich grobu na dokładnej mapie cmentarza. Wyniki poszukiwań można wydrukować lub zapisać na komputerze. System umożliwia ponadto zdalne zlecenie opłacenia miejsca na cmentarzu. Proponujemy także zapalenie wirtualnego znicza! – piszą we wstępie.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.