Co z budową masztu?

Wąchock

Na pytanie odpowiada Sebastian Staniszewski, zastępca burmistrza w gminie Wąchock.

– Obwieszczeniem burmistrza z 16 maja br. została wydana pozytywna decyzja w sprawie lokalizacji inwestycji pn. „Budowa wieży telekomunikacyjnej wraz ze stacją bazową, wieżą telekomunikacyjną o wysokości 43,5 m i 2 szafy telekomunikacyjnymi”. Wszystko odbyło się po wnikliwej analizie i uwzględnieniu wszystkich uwag Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Przypomnę, że po naszej pierwszej negatywnej decyzji inwestor odwołał się do Kolegium, które uchyliło decyzję. Musieliśmy ją rozpatrzeć raz jeszcze. Do 13 czerwca strony mogą odwoływać się od decyzji.

Na osobnym tle

Rubryka pt. „Zadaj pytanie” przeznaczona jest dla tych Czytelników, którzy mają jedno – konkretne pytanie dotyczące jakiejś sprawy, zagadnienia, wyjaśnienia problemu, dotyczącego większej liczby mieszkańców, które chcieliby skierować do urzędnika, prawnika, pracownika ZUS, urzędu skarbowego itd.

Państwo zadajecie pytanie za naszym pośrednictwem. Dzwonicie na nr tel. 41 274 83 34, wysyłacie je na e-mail: starachowicki@tygodnik.net.pl, bądź wysyłacie na adres ul. Murarska 11, 27-200 Starachowice. My natomiast kierujemy je do odpowiedniej osoby i udzielamy odpowiedzi na naszych łamach.

Zachęcamy i zapraszamy do zadawania pytań za naszym pośrednictwem. Kto pyta nie błądzi!

 

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.