Wąchock Bike Jam

flash Wąchock

Impreza dwudniowa rozgrywana będzie w formie Jamu- czyli luźnej jazdy ze znajomymi w atmosferze motywującej zawodników do pokazania swoich najbardziej zaawansowanych ewolucji.

Pierwszego dnia – w sobotę – zobaczyć będzie można najlepszych polskich zawodników mtb oraz bmx w jeździe po skateparku, a następnie rozegrane zostaną zawody dla najmłodszych, na znajdującym się nieopodal pumptracku.

Niedziela będzie dniem wysokich lotów-Jam na specjalnie na tę okazje przygotowanych skoczniach Dirt Jump`ingowych oraz największej w Polsce poduszce pneumatycznej od BANG Extreme Bag! Zwieńczeniem udanego weekendu będzie Afterparty, na którym zagra znany i szanowany w środowisku sportów ekstremalnych Dj Benito z Warszawy.

Warto w nadchodzący weekend odwiedzić Wąchock, gdzie dzięki świetnie rozwiniętej infrastrukturze sportowej jesteśmy w stanie po raz kolejny organizować największe (i wyjątkowo widowiskowe, dzięki swojej formule) w regionie zawody w rowerowym freestyle`u. Nauczeni doświadczeniem z zeszłego roku, możemy liczyć na obecność najlepszych zawodników z najdalszych zakątków naszego kraju.

Kolejnych zawodów nie udałoby się zorganizować i przeprowadzić, gdyby nie przychylność i pomoc Gminy Wąchock. Ponadto o nagłośnienie i odpowiedni poziom energii zadba po raz kolejny firma Red Bull wraz ze swoim unikalnym samochodem do zadań specjalnych. Stworzenie toru dirtowego umożliwiła pomoc firmy Budromost. Podziękowania za ufundowanie nagród oraz wsparcie należą się również: BANG Extreme Bag, Prestosport, Ave Bmx, Fox head Polska, PRL BMX, Allday Bmx, bar Żarcik, Przychodnia Weterynaryjna AS, Bmx Life, Furia Paintball, Exodus Bowling.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.