Czy uda się ukończyć prace w te wakacje?

Wąchock

Czy w te wakacje będziemy mogli skorzystać ze słonecznych kąpieli na plaży przy zalewie w Wąchocku?
Do 5 lipca br. Towarzystwo Przyjaciół Wąchocka czeka na oferty od wykonawców, którzy zajmą się przystosowaniem terenu przy wąchockim zalewie na potrzeby plaży. Przypomnijmy, w Wąchocku, przy zalewie powstanie ogólnodostępna plaża z mnóstwem atrakcji wokół. Projekt Towarzystwa „Słoneczna plaża – budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w miejscowości Wąchock”, będzie współfinansowany z pieniędzy pochodzących z Unii Europejskiej, w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER. Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
Ma powstać boisko do siatkówki plażowej, plaża do kąpieli słonecznych, na której zostanie zamontowanych 20 betonowych leżaków ogrodowych.

1 Komentarz dla “Czy uda się ukończyć prace w te wakacje?

  1. POPATRZMY W PRZESZŁOŚĆ JUŻ W LATACH 30 MINIONEGO WIEKU BYŁ PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA ZALEWU PASTERNIK Z INFRASTRUKTURĄ WODNĄ AŻ PO WYGODĘ Z KORTAMI TENISOWEMI ,BOISKAMI DO GIER W PIŁKE ITP. R0k 2018 i zarósł trzciną !!!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.