Z niecierpliwością czekamy na czerwcową imprezę!

Pawłów Sport

Zapisz się na III Wojewódzki Bieg w Szerzawach!

W niedzielę, 10 czerwca o godz. 13:00 odbędzie się III Wojewódzki Bieg Szerzawski o Puchary Marka Wojtasa – wójta gminy Pawłów oraz Tomasza Ziewca – radnego Rady Gminy w Pawłowie.

Trzecia edycja biegu w Szerzawach, w kategorii dla dorosłych, przewiduje malowniczą trasą z widokiem na Góry Świętokrzyskie z perspektywy gminy Pawłów, dystans 6 km. W tym roku organizatorzy zapraszają także na marsz Nordic Walking. Udział bezpłatny.

Do udziału zapraszani są mieszkańcy województwa świętokrzyskiego w szczególności mieszkańcy gminy Pawłów, limit zawodników 250 osób. Imprezie biegowej towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. Nowością w tym roku będzie marsz Nordic Walking, zapisy w linku wyżej, limit 50 osób.

W czasie zawodów odbędzie się seria biegów dla dzieci i młodzieży oraz bieg główny na dystansie 6000 m. Start i meta zawodów to plac przy Zespole Szkół w Szerzawach, a główna trasa biegu odbywać się będzie po drodze wojewódzkiej nr 752, na odcinku Zespół Szkół w Szerzawach – Ośrodek Zdrowia w Szerzawach – Szerzawy Wiatraki. Powierzchnia trasy na połowie odcinka stanowi asfalt, druga połowa to miękkie podłoże. Dla każdego coś dobrego. Zapisy odbywają się drogą elektroniczną w przypadku problemów z zapisami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: Izabela Kisiel 41 272 16 14 wew. 140 lub Tomasz Ziewiec 693 544 512.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.