Świętowanie z pluszowymi misiami

Pawłów

„Pewien bardzo mały miś do przedszkola przyszedł dziś” – pod takim hasłem maluchy z Oddziału Przedszkolnego „Pluszowego Niedźwiadka” w Dąbrowie już po raz szósty obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Maluchy z entuzjazmem opowiadały o swoich maskotkach i uważnie słuchały fragmentów książki pt. ” Przygody Kubusia Puchatka” czytanych przez uczniów klasy VI i VII.

Po zapoznaniu się dzieci z historią pluszowego misia, rozpoczęła się zabawa przy muzyce. Maluchy śpiewały piosenki i uzupełniały sylwetę misia brakującymi elementami. Zrobiło się miło i kolorowo. Najmłodsi rozwiązywali również zagadki, brali udział w licznych quizach i konkursach przygotowanych przez uczniów klasy VI i VII, pod czujnym okiem Justyny Ciepielewskiej. Wspaniałej zabawie nie było końca. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci pięknie pomalowały obrazki z Kubusiem Puchatkiem i pozowały do zdjęcia ze swoimi ulubieńcami, a na deser czekało na nich ” małe co nieco”. Nad całym przebiegiem uroczystości czuwały: Agnieszka Pocheć i Anna Garbacz.

Opracowała: Agnieszka Pocheć

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.