Katarzyna (z lewej) i jej przyjaciółka Ania prowadzą Agencję Modelek i Hostess "K&A Models"

Nasza Katarzyna w wielkim świecie modelingu

Pawłów

O Katarzynie Kulik, pochodzącej z Bostowa Starego pisaliśmy już kilka lat temu, gdy startowała w konkursie Miss Polonia. Była wówczas studentką Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa i Kielcach. Interesowała się sportem i motoryzacją. Co od tamtego czasu zmieniło się w życiu młodej kobiety?

Kiedy miała 14 lat sesja zdjęciowa z jej udziałem ukazała się w magazynie dla nastolatek Bravo Girl. Potem dostała zaproszenie na sesję zdjęciową. Do pracy modelki wróciła po kilkuletniej przerwie. Za sprawą koleżanek, Kasia przyszła na eliminacje do konkursu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej w 2010 roku.

Obecnie tak mówi o swoim życiu: – Dostałam bardzo ciekawą propozycję pracy w międzynarodowej korporacji i przeprowadziłam się do Warszawy. Ponadto poza realizacją zawodową w korporacji postanowiłam z moją przyjaciółką założyć Agencję Modelek i Hostess „K&A Models” – nazwa to skrót od Kasia i Ania. Pomysł na Agencję zrodził się spontanicznie podczas jednego z pokazów, w którym wspólnie z Anią brałyśmy udział. Postanowiłyśmy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie w branży modelingowej i spróbować stanąć po drugiej stronie – opowiada.

Z racji, że obie ze wspólniczką lubią wyzwania, młode kobiety od razu zajęły się koordynacją konkursu „Off Fashion”, przy którym pracowały z zespołem ok. 60 modelek i modeli. – Nasz debiut okazał się na tyle dobry, że współpracowałyśmy przy kolejnych edycjach tego konkursu dla projektantów i entuzjastów mody – mówi.

Od kwietnia 2014 roku działalność Kasi i Ani prowadzona jest na terenie całej Polski. – W większości obsługujemy targi, imprezy okolicznościowe, bankiety etc. Dodatkowo w Kielcach różnego rodzaju pokazy mody. Agencja to moja pasja niemniej jednak traktuje te zajęcie bardzo poważnie i do każdego zlecenia podchodzę z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Osobiście już nie zajmuję się modelingiem jako modelka. Za bardzo polubiłam pracę na bagstage – przyznaje.

Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Miami. – Jest to kolejny etap mojego zawodowego życia. Przeprowadziłam się w maju br. wraz z narzeczonym i mimo zawodowych obowiązków jestem w stanie podzielić pracę na miejscu ze wspieraniem przyjaciółki Ani w prowadzeniu agencji, przez co nieprzerwanie prężnie działamy. W połowie 2016 r. będę w Polsce i oczywiście odwiedzę rodzinne strony – dodaje.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.