Połowy w deszczu

Brody

Pogoda nie rozpieszcza. Mimo to wędkarze z gminy Brody nie spoczywają na laurach.  Za nami pierwsza tura Spinningowych Mistrzostw Koła. Z uwagi na deszcz tura została skrócona do 3 godzin. Zawody wygrał Marcin Piwnik. Drugie miejsce zajął jego brat Radosław Piwnik. Nagrodę dodatkową – wędkę spinningową Mikado wylosował Bogdan Lis.

26 sierpnia Zarząd Koła PZW w Brodach zorganizował Zawody dla młodzieży „Zakończenie wakacji”. Uczestnicy łowili na Małym Stawie (Zbiorniku Ruśna) w jednej trzygodzinnej turze. Zawody wygrał Olaf Kowalik. Drugie miejsce zajęła Magda Serafin, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się Ola Serafin. Najlepsi uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego.

W nocy z 26 na27 sierpnia odbyły się trzecie, a zarazem ostatnie zaplanowane w tym sezonie zawody nocne. Na zbiórce stawiło się 22 uczestników lubiących połowy nocą. Pomimo przechodzącego frontu najlepszym zawodnikom udało się złowić po kilka leszczy. Po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się Marcin Piwnik. Drugie miejsce zajął Sebastian Kozieł, natomiast na trzecim miejscu rywalizację zakończył Paweł Pająk. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: Jerzy WalkiewiczAndrzej Sikorski, Radosław Piwnik.

Tym razem podczas losowania największe szczęście miał Waldemar Kania, który otrzymał z rąk prezesa Macieja Zaczka fotel wędkarski.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.