Mistrzowska forma potwierdzona

Brody

W Bydgoszczy odbyły się 66. indywidualne Mistrzostwa Polski w wędkarstwie rzutowym. W składzie reprezentacji PZW Okręgu w Kielcach, który reprezentują barwy WKS Kiełb Brody i należą do Koła w Brodach znalazło się sześciu zawodników: Natalia Zaczek, Magdalena Serafin, Aleksandra Serafin, Donata Żelazowska, Paweł Kita i Jan Kita.

Jan Kita po zaciętej walce z Jackiem Kuzą (Okręg Kielce), wygrywając dwubój multiplikatorowy obronił po raz kolejny tytuł Mistrz Polski. Jest to jego piąte Mistrzostwo Polski w tych konkurencjach.

Doskonale spisała się również aktualna mistrzyni świata w kat. juniorek Natalia Zaczek, która zdobyła trzy srebrne medale (w 3-boju spinningowym, w 5-boju i w 2-boju multi kobiet). W tym ostatnim wieloboju brąz dla naszych barw zdobyła Donata Żelazowska, co jest już jej 12 medalem Indywidualnych Mistrzostw Polski. Swoją kolekcję medali IMP powiększyła też juniorka Magdalena Serafin. Tym razem zdobyła brązowy medal w 5-boju. Nieco słabiej wypadli Paweł Kita w dwuboju multiplikatorowym zajął siódme miejsce podobnie jak Aleksandra Serafin, która również zanotowała siódme miejsce.

lk

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.