Znany detektyw i jego ludzie w Starachowicach. Kogo szukali?

flash Gorące tematy Paragraf

Krzysztof Rutkowski, a także pracownicy jego biura na osiedlu Trzech Krzyży w Starachowicach – dowiedział się portal starachowicki.eu. – Nasze działania na terenie województwa świętokrzyskiego, w ostatni weekend stycznia prowadzone były, w związku z zaginięciem 39-latka – wyjaśnił prywatny detektyw. Co udało się ustalić i dlaczego, trop zaprowadził do miasta nad Kamienną?

Poszukiwany 39-latek ostatnio widziany był na dworcu głównym w Poznaniu, w piątek, 26 stycznia ok. godz. 5.30. – Jak wynikało z naszych ustaleń, mężczyzna miał pojechać pociągiem InterCity do Bydgoszczy. Od tamtej chwili kontakt z nim urwał się. Jego telefon logował się, tego samego dnia, ok. godz. 13.30 w Warszawie i później, ok. 21.35 na trasie pociągu Radom–Kielce. Niestety od tamtej pory komórka jest wyłączona – poinformował detektyw Rutkowski.

Jak czytamy w opublikowanym w tej sprawie, specjalnym komunikacie, poszukiwany mężczyzna miał przy sobie insulinę i glukometr. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, oliwkowe spodnie dresowe i bluzę oliwkową, buty sportowe popielate. Miał przy sobie podręczny sportowy plecak czarno-brązowy, a także odtwarzacz mp3. W uszach słuchawki. Najprawdopodobniej słuchał muzyki.

Co spowodowało, że detektyw Rutkowski i jego ludzie, przyjechali do Starachowic? – Z naszych ustaleń wynikało, że osoba zaginiona, w sobotę, 27 stycznia mogła przebywać na jednym z osiedli w Starachowicach – przyznał nasz rozmówca. Jak udało nam się dowiedzieć, pracownicy biura przeczesywali teren osiedla Trzech Krzyży. – Jedna z przyjętych, w trakcie akcji poszukiwawczej hipotez zakładała, że mężczyzna mógł wysiąść z pociągu relacji Radom-Kielce i pojechać do Starachowic – tłumaczył K. Rutkowski, który zwracał się z prośbą o udostępnienie wiadomości na temat zaginionego.

– Ktokolwiek posiada informacje na temat miejsca pobytu 39-latka, proszony jest o natychmiastowy kontakt pod nr alarmowy Biura Rutkowski 600 007 007 – apelował detektyw.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.