Zaginął mieszkaniec Starachowic. Pomóż rodzinie i policji w poszukiwaniach

flash Gorące tematy Paragraf

Wyjechał do Szwecji w celach zarobkowych i ślad po nim zaginął. Od kilku dni zarówno skandynawska, jak i polska policja poszukują 38-latka pochodzącego ze Starachowic. Na początku lipca mężczyzna nawiązał kontakt telefoniczny z rodziną. 15 kilometrów Vimmerby w stronę Vastervik przy drodze nr 40, stróże prawa odnaleźli samochód jakim najprawdopodobniej poruszał się zaginiony Dariusz Łebek.

W mediach społecznościowych pojawił się apel członków rodziny 38-letniego starachowiczanina. Mężczyzna wyjechał do Szwecji w celach zarobkowych. 3 lipca br. był już na terenie Szwecji, w porcie Telleborg. Z rodziną kontaktował się w pełni świadomy ok. godz. 18.43. Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż znajdował się wówczas na trasie E22, ok. 40 km od Vastervik, najprawdopodobniej w okolicach Mortfors. Poruszał się samochodem BMW X5 koloru szary metalik, na numerach rejestracyjnych z powiatu starachowickiego. Docelowym miejscem podróży była firma Martinsons Group. W Mortfors zrobił przerwę na sen. Członkowie rodziny przypuszczają, że właśnie tam może się znajdować.

Kolejny kontakt był ok. godz. 2.40, w nocy ze środy na czwartek (4/5 lipca). Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do domu. W poszukiwania zaangażowała się nie tylko policja w Szwecji, ale również mundurowi ze Starachowic. W miniony wtorek, na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji został zamieszczony komunikat w tej sprawie. – Jeśli ktoś widział bądź zna miejsce pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z KPP Starachowice ul. Armii Krajowej 27 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 041 276-02-05 lub 997 – apelują funkcjonariusze.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: Dariusz Łebek ma ok. 180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy czarne krótkie i kilkudniowy zarost, tatuaż na prawym ramieniu.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.