Wyraził skruchę, sam zgłosił się do prokuratury

flash Gorące tematy Paragraf

Młody mieszkaniec gminy Pawłów, który miał grozić swojej konkubinie najwyraźniej wyraził skruchę lub ruszyło go sumienie. Mężczyzna – jak dowiedział się TYGODNIK – po tym jak poszukiwali go policjanci, sam zgłosił się do Prokuratury Rejonowej w Starachowicach i podzielił wiedzą na temat tego, co stało się w piątkowy (8 czerwca) wieczór.

Mieszkaniec powiatu starachowickiego, o czym informowaliśmy na łamach poprzedniego wydania TYGODNIK-a,w godzinach wieczornych miał wszcząć awanturę domową, a następnie grozić swojej partnerce. W rękach mężczyzny miało znaleźć się niebezpieczne narzędzie w postaci nożna. Po incydencie, oddalił się z miejsca zdarzenia, najprawdopodobniej w kierunku własnego domu. Był poszukiwany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Bezskutecznie.

  • Sam zgłosił się do Prokuratury. Został przesłuchany w charakterze podejrzanego – powiedziała Eliza Juda, prokurator rejonowy w Starachowicach. Śledczy przedstawili mu m.in. zarzut kierowania gróźb karalnych. – Zdecydowano się zastosować wobec niego wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, a także zakazu zbliżania się do osoby pokrzywdzonej – dodała prok. Juda.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.