Star z energią od energetycznego potentata

flash Gorące tematy Sport

Skra Bełchatów, Vive Kielce, a także Star Starachowice. Co łączy siatkarską potęgę, jeden z czołowych klubów Europy w piłce ręcznej oraz popularnych zielono-czarnych? Wszystkie wspiera jedna i ta sama firma – Polska Grupa Energetyczna Obrót S.A. Kilka dni temu, w imieniu zarządu Staru, prezes Emil Krzemiński podpisał umowę sponsorską. Ta ma obowiązywać do końca br.

PGE dołącza do grona dotychczasowych partnerów Staru Starachowice. To dobra wiadomość przede wszystkim dla klubu, ale również kibiców, zawodników oraz sztabu szkoleniowego.

  • Polska Grypa Energetyczna to spółka, która od wielu lat wspiera rodzimych sportowców. Najlepszym tego przykładem są dwa, wspomniane na wstępie kluby o profilach siatkówki i piłki ręcznej, które m.in. dzięki firmie zbudowały swoją potęgę. Mamy nadzieję i głęboko wierzymy w to, iż w naszym przypadku będzie podobnie – powiedział Emil Krzemiński, prezes klubu z ul. Szkolnej. Zgodnie z założeniami umowa ma obowiązywać do końca 2018 r. Jej zawarcie to w dużej mierze nie tylko zasługa włodarzy Staru, ale przede wszystkim posła na Sejm RP Krzysztofa Lipca, dyrektor biura poselskiego Małgorzaty Pruś oraz Barbary Czerwińskiej, dyrektor oddziału PGE w Skarżysku-Kam.
  • Korzystając z okazji, w imieniu zarządu klubu zawodników, działaczy oraz kibiców serdecznie dziękujemy za wsparcie. Wierzmy, że wspólnymi siłami w tym sezonie uda się zrealizować cel w postaci awansu do wyższej klasy rozgrywkowej – podkreślił prezes Krzemiński. Forma sponsoringu, na jaką zdecydowała się spółka skarbu państwa, to wsparcie finansowe. – Zwracaliśmy się do wielu podmiotów i instytucji. Na nasz apel firma PGE odpowiedziała szybko. Cieszymy się z takiego obrotu sprawy – dodał sternik Staru.

Projekt współpracy pomiędzy starachowickim klubem, a potentatem w dostawie energii ma nawiązywać do nazwy spółki. – Nazwaliśmy go: Piłka, Gol, Energia. Od pierwszych liter Polskiej Grupy Energetycznej – tłumaczył prezes Krzemiński. Logo PGE wkrótce pojawi się m.in. na biletach meczowych, programach, podczas relacji video, oficjalnej stronie internetowej, klubowym fanpagu na Facebooku, a także na stadionie przy ul. Szkolnej.

PGE to kolejny, duży sponsor Staru. Wiosną br. w siedzibie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach, podpisana została umowa z SSE, na mocy której klub otrzymał zastrzyk finansowy.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.