ZAGINIONY W SZWECJI: : Są wstępne wyniki sekcji zwłok

flash Gorące tematy Paragraf

Szwedzka policja dysponuje już wstępnymi wynikami sekcji zwłok, odnalezionego na południu kraju mężczyzny – dowiedział się TYGODNIK. Według portalu dagensvimmerby.se może to być zaginiony starachowiczanin, który na początku lipca wyjechał do pracy z Polski. Do domu, cały i zdrowy nie powrócił.

Przyjęta na wstępnym etapie postępowania wersja zakładała, że do śmierci odnalezionego w lesie mężczyzny nie przyczyniło się tzw. działanie osób trzecich. W miniony czwartek (9 sierpnia), lokalny serwis internetowy poinformował o kolejnych, ustaleniach stróżów prawa.

  • Obecnie przeprowadzana jest sekcja zwłok. Wstępny komunikat z autopsji jest taki, że do śmierci człowieka nie przyczynił się nikt z zewnątrz. Człowiek, którego odnaleziono w lesie, w okolicy Frödingehult nie był obiektem przestępstwa – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami portalu dagensvimmerby.se Susanne Hafström ze szwedzkiej policji. – Wstępnie nie mówimy o możliwości popełnienia przestępstwa. Nie podejrzewamy zbrodni – stwierdziła funkcjonariuszka.

Co zatem przyczyniło się do jego śmierci? To będziemy wiedzieć, gdy działania patomorfologów zakończą się…

 

 

 

4 odpowiedzi na “ZAGINIONY W SZWECJI: : Są wstępne wyniki sekcji zwłok

  1. Wszystko przekazywane jest z opóźnieniem. Tam jagód w tych lasach nie ma. Teren tam jest trudny . Kilka domów na krzyż oddalonych od siebie .z jakiegoś powodu oddalil się od samochodu

  2. Czyli tak na prawdę nadal nie wiadomo co się stało… I czemu od razu nie zidentyfikowano ciała? W jakim ono musialo być stanie, że trzeba było porównywać próbki… Jak dla mnie to jest dziwne!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.