PILNE: zderzenie o poranku. Poszkodowany kierowca w placówce medycznej [ZDJĘCIA]

flash Galeria Gorące tematy Paragraf

Nocne opady deszczu w połączeniu z niską temperaturą spowodowały, że na drogach Starachowic i naszego powiatu, w ciągu kilku ostatnich godzin zrobiło się ślisko, a przede wszystkim niebezpiecznie. W środę (5 grudnia), przekonali się o tym dwaj kierujący.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 7, na ul. Iłżeckiej w Starachowicach. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody marki Volkswagen: dostawczy transporter oraz osobowy passat.

– W samochodzie osobowym znajdowała się jedna osoba, kierowca, który o własnych siłach nie mógł wydostać się z pojazdu. Ratownicy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, wydostali mężczyznę z auta, udzielając pomocy, a następnie przekazując zespołowi ratownictwa medycznego. Został przewieziony do szpitala – relacjonował Maciej Krukowicz, dyżurny operacyjny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Więcej szczęścia miał za to drugi z mężczyzn – kierowca transportera na numerach rejestracyjnych z powiatu włoszczowskiego. – Mężczyzna nie był hospitalizowany i pozostał na miejscu zdarzenia – dodał strażak.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.