PILNE: z nożem na konkubinę? Policja szuka młodego mężczyzny

flash Gorące tematy Paragraf

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji, a także Komisariatu Policji w Brodach od kilkunastu godzin poszukują mężczyzny, który w miniony piątek (8 czerwca) miał pokłócić się ze swoją konkubiną, wszcząć awanturę, a na koniec grozić kobiecie nożem – dowiedział się TYGODNIK. – To osoba, która jeśli zostanie oczywiście odnaleziona, będzie zatrzymana – stwierdził st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP.

Do – używając delikatnego stwierdzenia – nieporozumienia między dwojgiem młodych ludzi miało dojść w piątek, późnym wieczorem. – Rzeczywiście mundurowi otrzymali informację od jednej z mieszkanek powiatu starachowickiego o tym, że jej partner nie zachowywał się w sposób do końca zgodny z prawem – poinformował w sobotnie popołudnie oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach st.sierż. Paweł Kusiak.

Mężczyzna, jak wynika z nieoficjalnych informacji, miał grozić kobiecie nie tylko słownie. W jego rękach miało znaleźć się niebezpieczne narzędzie – najprawdopodobniej nóż. Obawiająca się o własne zdrowie i bezpieczeństwo, kobieta poprosiła o pomoc stróżów prawa. W międzyczasie konkubent uciekł.

– Policjanci podjęli interwencję – mówił st.sierż. Kusiak. Do późnych godzin wieczornych, młody mężczyzna poszukiwany był m.in. przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Brodach. Działania prowadzone były w pobliżu miejsca zamieszkania mężczyzny, na terenie dwóch sąsiednich miejscowości, w gminie Pawłów. Awanturnika nie udało się zatrzymać. – To tylko kwestia czasu – zaznaczył oficer prasowy KPP.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.