PILNE: tragedia o poranku. Zwłoki mężczyzny pod blokiem [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Paragraf

Nie żyje mieszkaniec powiatu starachowickiego. W piątek, 8 czerwca w pobliżu jednego z bloków przy ul. Wysockiego w Starachowicach znaleziono ciało mężczyzny – dowiedział się TYGODNIK. Co mogło przyczynić się do jego śmierci? Okoliczności tragedii, wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji, a także Prokuratura Rejonowa.

  • Ok. godz. 5, w piątkowy poranek otrzymaliśmy informację o człowieku, który leży pod blokiem na osiedlu Południe. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, a także zespół ratownictwa medycznego – relacjonował st.sierż. Damian Janus z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji.

Przybyły lekarz stwierdził zgon. – Zwłoki znajdowały się w bliskiej odległości od budynku – dodał st.sierż. Janus. .

Zmarłym okazał się 63-letni mieszkaniec Starachowic. Do jego mieszkania nie można było się dostać.

Z relacji osób, znających mężczyznę wynikało, iż wcześniej nie odpowiadał na jakiekolwiek sygnały z zewnątrz. Nie pomagało pukanie do drzwi.  Stróże prawa w takiej sytuacji zwrócili się o pomoc do zawodowych strażaków, którzy pojawili się ok. półtorej godziny później. – Otworzyliśmy mieszkanie na II piętrze. W środku nie było nikogo – powiedział Marcin Nyga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

  • Na miejscu czynności wykonywane przez policjantów, nadzorował prokurator. Jego decyzją ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia – zaznaczył funkcjonariusz zespołu prasowego kieleckiej KWP.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.