PILNE: tragedia o poranku. Zginęli w czołowym zderzeniu [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Okolice Paragraf

Nie żyje dwoje obywateli Ukrainy – dowiedział się TYGODNIK. Tragiczny dla osób podróżujących samochodem osobowym marki Toyota okazał się czwartkowy (10 stycznia) poranek. Do wypadku doszło w Iłży.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 5 na ulicy Danuty Siedzikówny „Inki” w Iłży. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, w kierunku Radomia jechał pojazd marki Toyota, który najprawdopodobniej zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym marki Iveco. – Na miejscu zginęła 60-letnia pasażerka toyoty i 38-letni kierowca tego auta. Do szpitala została przewieziona 33-letnia kobieta i dziecko podróżujące osobówką oraz 30-letni kierowca pojazdu ciężarowego – relacjonowała Justyna Leszczyńska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Ofiary wypadku ze skutkiem śmiertelnym to osoby pochodzące z Ukrainy. Gdzie jechały i w jakim celu? Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze radomskiej KMP. – Policjanci wykonywali czynności z udziałem prokuratora. Odcinek drogi krajowej nr 9 był zablokowany, mundurowi kierowali ruch objazdami. Jednocześnie apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drodze – zaznaczyła rzecznik Leszczyńska.

  • Stan trzeźwości kierującego autem japońskiej produkcji nie jest znany. Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone do dalszych badań, celem m.in. wykonania sekcji – stwierdziła oficer prasowy KMP. Poszkodowany kierowca ciężarówki z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Wykonywane są z nim czynności – dodała funkcjonariuszka. Na tyle, na ile oczywiście pozwoli na to stan zdrowia, mężczyzna zostanie przesłuchany przez stróżów prawa.

fot. OSP Iłża, KMP Radom

2 odpowiedzi na “PILNE: tragedia o poranku. Zginęli w czołowym zderzeniu [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.