PILNE: pomóż policji w poszukiwaniach zaginionego. Gdzie jest Jarosław Mokrzański?

flash Gorące tematy Okolice Paragraf

W miniony wtorek (27 listopada) wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. O kim mowa? O Jarosławie Mokrzańskim, 22-letnim mieszkańcu gminy Nowa Słupia. Świętokrzyscy stróże prawa już rozpoczęli poszukiwania. – Posiadamy informację z której wynika, iż ten mężczyzna widziany był w kilku miejscach na terenie zarówno powiatu starachowickiego, jak i kieleckiego – powiedział w rozmowie z TYGODNIK-iem oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach sierż.szt. Karol Macek.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bodzentynie poszukują 22-letniego mieszkańca miejscowości Włochy, w gminie Nowa Słupia. 27 listopada br. ok. godz. 9 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał kontaktu z rodziną a jego miejsce pobytu nie jest znane.

Jarosław Mokrzański ma ok. 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy w kolorze ciemny blond i zielone oczy. W chwili zaginięcia ubrany był w ciemną kurtkę, spodnie dresowe koloru granatowego oraz ciemne buty gumowe.

– W przypadku posiadania informacji o miejscu pobytu zaginionego prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Bodzentynie pod numerem telefonu 41-349-3682, numerem alarmowym 112 bądź najbliższą jednostką policji – apelują mundurowi. Jeszcze tego samego dnia, kiedy rodzina zgłosiła zaginięcie, funkcjonariusze rozpoczęli akcję poszukiwawczą.

– Jesteśmy w stałym kontakcie z jego rodziną. Wiemy, że mężczyzna w momencie kiedy opuścił miejsce zamieszkania zabrał ze sobą pieniądze, a także telefon komórkowy – stwierdził rzecznik Macek. To m.in. właśnie dzięki niemu, policjantom udało się wskazać kilka adresów, pod którymi mógł znajdować się 22-latek.

– Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż mężczyzna może się przemieszczać. W ciągu ostatnich 2 dni miał przebywać na terenie Kielc, gminy Pawłów, gminy Nowa Słupia oraz Bodzentyn. Każda informacja przekazana przez mieszkańców jest cenna – podkreślił Macek. W poszukiwania zaangażowani zostali mundurowi z Bodzentyna, a także Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, w tym funkcjonariusze pionu kryminalnego oraz zespół ds. poszukiwań osób zaginionych.

fot. KMP Kielce

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.