PILNE: pech na odcinku drogi wojewódzkiej. Sześć osób w szpitalu [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Okolice Paragraf

Częściowo zablokowany jest jeden pas ruchu drogi wojewódzkiej nr 744 na odcinku między Starachowicami a Tychowem Starym, w gminie Mirzec. W wtorek (4 grudnia), ok. godz. 12 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Osobowym fordem, który znalazł się poza jezdnią podróżowało 5 osób.

Drugim uczestnikiem był osobowy opel, na warszawskich numerach rejestracyjnych.

  • Dwoma pojazdami jechało łącznie 6 osób. Wszystkie decyzją lekarza zespołu ratownictwa medycznego zostały przewiezione do starachowickiego szpitala – relacjonował w rozmowie z TYGODNIK-iem st.sekc. Artur Obara z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach. Przez ok. godzinę, ruch w miejscu gdzie doszło do zderzenia był całkowicie zablokowany. Okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji.

– Na miejscu pracują policyjni technicy – stwierdził st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP. Kierowcą osobowego opla był 37-latek. Mężczyzna został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Podobnie zresztą jak drugi z kierujących – 58-latek, poruszający się fordem.

 

1 Komentarz dla “PILNE: pech na odcinku drogi wojewódzkiej. Sześć osób w szpitalu [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.