PILNE: kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych. Poszkodowanym 70-latek [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Paragraf

27-latka, która siedziała za kierownicą osobowego peugeota potrąciła na oznakowanym przejściu dla pieszych mężczyznę. Do zdarzenia doszło w środę, 7 listopada ok. godz. 17 w pobliżu skrzyżowania ul. Nowowiejskiej oraz Moniuszki w Starachowicach. Poszkodowany po udzieleniu pomocy przez zespół ratownictwa medycznego, został przewieziony do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w chwili gdy doszło do zdarzenia mężczyzna znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszych, w okolicach sklepu. Kobieta poruszała się samochodem osobowym marki Peugeot.

  • 27-letnia kierująca została poddana badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa. Podobnie zresztą jak pieszy – relacjonował st.sierż. Maciej Ślusarczyk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Poszkodowanym okazał się 70-latek, mieszkaniec Starachowic. – Mężczyzna został przetransportowany do starachowickiej placówki medycznej – dodał Ślusarczyk. Na miejscu zdarzenia – jak dowiedział się TYGODNIK – pracują policyjny technik kryminalistyki, a także funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej.

1 Komentarz dla “PILNE: kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych. Poszkodowanym 70-latek [ZDJĘCIA]

  1. Poszkodowanemu w tym wypadku należy sie odszkodowanie z polisy OC samochodu sprawcy zdarzenia,nasza Kancelaria pomaga w uzyskaniu takich świadczeń, więcej informacji pod numerem telefonu 602-696-610.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.