PILNE: fiatem najechał na tył hondy. Poszkodowana 31-latka w szpitalu [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Paragraf

Przez ponad 60 minut kierowcy, którzy w piątek (9 listopada) poruszali się odcinkiem drogi wojewódzkiej nr 756, w miejscowości Rzepin Kolonia, musieli liczyć się z utrudnieniami. Wszystko przez zdarzenie, do jakiego doszło po godz. 12.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, na terenie gminy Pawłów zderzyły się dwa auta: osobowa honda civic, a także dostawczy bus marki Fiat. Za kierownicą pierwszego z nich siedziała 38-latka pochodząca z gminy Waśniów, w powiecie ostrowieckim. – Nasi funkcjonariusze ustalili, że wraz z kierująca, hondą podróżowały jeszcze dwie kobiety: 31-latka oraz 65-latka – poinformował st.sierż. Damian Janus z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Młodsza z pasażerek doznała obrażeń ciała.

  • Po udzieleniu jej pomocy przez zespół ratownictwa medycznego, 31-latka również z powiatu ostrowieckiego została przetransportowana do szpitala. Kierująca hondą była trzeźwa. Podobnie jak kierowca fiata. 64-letniemu mieszkańcowi województwa świętokrzyskiego na szczęście nie stało się nic poważnego – stwierdził st.sierż. Janus. – Dotychczasowe ustalenia wskazują na to, iż kierująca japońskim samochodem zatrzymała się przed skrzyżowaniem, celem wykonania manewru skrętu w lewo. Wówczas fiat najechał na tył hondy – dodał funkcjonariusz KWP.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.